Mandagscup – Historikk

Vinnere av Order of Merit

MandagscupABC
2006Helge RivedalAnders RaanessGerd Brustad
2007Helge RivedalSteinar BergAngela Lund
2008Helge RivedalMarit BjørnstadØyvind Sandvold
2009Trond SyversenTony FarinhaSturla Strandlie
2010Siri TendalJoakim SarvikPer Sarvik
2011Trond SyversenJoakim SarvikMarianne Skurdal
2012Iver SlettenRune SørlieKirsten Rogne
2013Per Frode HaugenTony FarinhaPer Sarvik
2014Per Frode HaugenIvar BjørsethJens Tofteberg
2015Per Frode HaugenRune SørlieJens Tofteberg
2016*Olaf ThomassenJon KittilsenSteinar Nordskog

*Nye klasseinndelinger A: >14,9, B: 15,0 – 22,9, C: 23,0 >

Deltakere i Mandagscup

Tatt fra Order of Merit i Golfbox, slik at det kan være dobbeltregistreringer fordi noen kan ha deltatt i flere klasser.

DeltakereABCSum
2006394725111
2007444526115
2008614738146
2009493725111
2010533720110
201139241881
201237201976
201328241163
20142224652
20153126764
201616262264

Tidligere vinnere

Mandagscup 2016 A B C Nr.
02.mai Kjell Høydahl Ronny Waagenæs Steinar Nordskog 1
09.mai Stine Torgersen Rune Sørlie Steinar Nordskog 2
23.mai Stine Torgersen Ronny Waagenæs Ellen Herdal 3
30.mai Per Frode Haugen Kristian Bjerve Eric Fredriksson 4
06.jun Morten Olstad Kristian Bjerve Kirsten Rogne 5
13.jun Per Frode Haugen Asbjørn Solevåg Tony Farinha 6
20.jun Stine Torgersen Petter Tomren Hanne H. Tofteberg 7
27.jun Per Frode Haugen Ronny Waagenæs Eric Fredriksson 8
04.jul Olaf Thomassen Ronny Waagenæs Steinar Nordskog 9
01.aug Olaf Thomassen Arve Bjerke Steinar Nordskog 10
08.aug Per Frode Haugen Arve Bjerke Steinar Nordskog 11
15.aug Olaf Thomassen Knut S. Hanssen Tony Farinha 12
22.aug Per Frode Haugen Kristian Bjerve Simen Skofteby 13
29.aug Morten Olstad Jon Kittilsen Espen Nordskog 14
05.sep Olaf Thomassen Rune Sørlie Tony Farinha 15
12.sep Arve Bjerke Sander Lund Tony Farinha 16
19.sep Olaf Thomassen Jon Kittilsen Steinar Nordskog 17
27.sep Arve Bjerke Sander Lund Roald Eilertsen 18
Mandagscup 2015 A B C Nr.
11. mai Jon Kittilsen Alexis Merino Ingen 1
18. mai Per Frode Haugen Trond Ovik Kirsten Rogne 2
25. mai Per Frode Haugen Hanne H. Tofteberg Kirsten Rogne 3
1. juni Morten Olstad Rune Sørlie Jan Berg Jansen 4
8. juni Per Frode Haugen Tony Farinha Jens Tofteberg 5
15. juni Jon Kittilsen Hanne H. Tofteberg Espen Nordskog 6
22. juni Per Frode Haugen Alexis Merino Jens Tofteberg 7
29. juni Leona Pilares Steinar Nordskog Kirsten Rogne 8
3. august Morten Olstad Marit Bjørnstad Kirsten Rogne 9
10. august Jon Kittilsen Rune Sørlie Espen Nordskog 10
17. august Morten Olstad Rune Sørlie Espen Nordskog 11
24. august Finn Ericsson Espen Nordskog Jens Tofteberg 12
31. august Ronny Waagenæs Marit Bjørnstad Aud Jørgensen 13
7. september Morten Olstad Ellen Herdal Mikkel Bjerve 14
14. september Per Frode Haugen Tony Farinha Mikkel Bjerve 15
Mandagscup 2014 A B C Nr.
12. mai Lars Sandberg Ivar Bjørseth Ingen 1
26. mai Jon Kittilsen Tony Farinha Jens Tofteberg 2
2. juni Ådne Trygg Trond Ovik Jan Berg Jansen 3
9. juni Holger Kohagen Ivar Bjørseth Kirsten Rogne 4
16. juni Per Frode Haugen Rune Sørlie Eigil Franck 5
23. juni Olaf Thomassen Knut S. Hanssen Jens Tofteberg 6
30. juni Kristian Bjerve Terje Bjørnstad Kirsten Rogne 7
11. august Holger Kohagen Jan Sørhus Jens Tofteberg 8
18. august Arve Bjerke Jan Sørhus Jens Tofteberg 9
25. august Leona Pilares Ellen Herdal Jens Tofteberg 10
1. september Arve Bjerke Terje Bjørnstad Kirsten Rogne 11
8. september Arve Bjerke Petter Tomren Jens Tofteberg 12
15. september Leona Pilares Ivar Bjørseth Kirsten Rogne 13
Mandagscup 2013 A B C Nr.
20. mai Lars Sandberg Odd Hole Trond Ovik 1
27. mai Per Frode Haugen Hanne Tofteberg Knut S. Hanssen 2
3. juni Dag Magnar Evje Roald Eilertsen Jens Tofteberg 3
10. juni Morten Olstad Finn Arne Johanssen Per Sarvik 4
17. juni Lars Sandberg Trond Bjerke Trond Ovik 5
24. juni Arve Bjerke Ingen Enstad Per Sarvik 6
1. juli Per Frode Haugen Roald Eilertsen Per Sarvik 7
5. august Jon Kittilsen Tony Farinha Knut S. Hanssen 8
12. august Holger Kohagen Tony Farinha Knut S. Hanssen 9
19. august Finn Ericsson Jan Sørhus Trond Ovik 10
 26. august Per Frode Haugen Tony Farinha Jens Tofteberg 11
2. september Per Frode Haugen Terje Bjørnstad Per Sarvik 12
9. september Per Frode Haugen Terje Bjørnstad John Janderberg 13
16. september Ådne Trygg Ellen Herdal John Janderberg 14
23. september Trond Torgersen Bjørn H. Jensen Per Sarvik 15
Mandagscup 2012 A B C Nr.
14. mai Trond Torgersen Rune Sørlie Anders Hoel 1
21. mai Iver Sletten Terje Bjørnstad Kirsten Rogne 2
28. mai Egil Sørset Tony Farinha Inger Sandset 3
4. juni Kjell Høydahl Tony Farinha Inger Sandset 4
11. juni Anders Raaness Rune Sørlie Inger Sandset 5
18. juni Iver Sletten Rune Sørlie Kirsten Rogne 6
25. juni Iver Sletten Rune Sørlie Kirsten Rogne 7
2. juli Steffen Bjørnhusdal Odd Hole Jens Kr. Tofteberg 8
13. august Dag Magnar Evje Øyvind Sandvold Kirsten Rogne 9
20. august Arve Bjerke Inger Enstad Kirsten Rogne 10
27. august Arve Bjerke Hanne Tofteberg Roald Eilertsen 11
3. september Olaf Thomassen Rune Sørlie Anders Sander 12
10. september Per Frode Haugen Tony Farinha Kirsten Rogne 13
17. september Trond Torgersen Jan Sørhus Per Sarvik 14
Mandagscup 2011 A B C Nr.
23. mai Jan Røisi Ragnhild L. Johansen Roald Eilertsen 1
30. mai Morten Olstad Inger Enstad Per Sarvik 2
5. juni Finn Raaness Tony Farinha Per Sarvik 3
13. juni Jon Kittilsen Terje Bjørnstad Anders Hoel 4
20. juni Kjell Høydahl Terje Bjørnstad Marianne Skurdal 5
27. juni Jan Røisi Joakim Sarvik Kirsten Rogne 6
4. juli Jon Kittilsen Tor Harald Eriksen Knut Storm Hanssen 7
1. august Finn Raaness Pål Valheim Fina Kensland 8
8. august Per Frode Haugen Joakim Sarvik Anders Hoel 9
15. august Iver Sletten Rune Sørlie Marianne Skurdal 10
22. august Jon Kittilsen Rune Sørlie Roald Eilertsen 11
5. september Eivind Gikling Joakim Sarvik Kirsten Rogne 12
Mandagscup 2010 A B C Nr.
24. mai Anders Raaness Joakim Sarvik Per Sarvik 1
31. mai Siri Tendal Tony Farinha Kirsent Rogne 2
7. juni Siri Tendal Joakim Sarvik Kirsent Rogne 3
14. juni Siri Tendal Joakim Sarvik Jens Kr. Tofteberg 4
21. juni Morten Trehjørningen Egil Sørset Anders Hoel 5
28. juni Morten Skårerverket Marit Bjørnstad Jens Kr. Tofteberg 6
5. juli Morten Trehjørningen Robert Eilertsen Roald Eilertsen 7
2. august Trond Syversen Joakim Sarvik Rita Åse 8
9. august Jon Kittilsen Joakim Sarvik Per Sarvik 9
16. august Siri Tendal Tony Farinha Rune Sørlie 10
23. august Trond Syversen Mark Compton Rune Sørlie 11
30. august Arve Bjerke Olaf Thomassen Jens Kr. Tofteberg 12
6. september Siri Tendal Hanne Hoel Tofteberg Rome Gill 13
13. september Petter Corneliussen Rune Sørlie Roald Eilertsen 14
Mandagscup 2009 A B C Nr.
18. mai Stine Torgersen Sander Lund Jon-Ivar Oppegård 1
25. mai Stine Torgersen Dag Magnar Evje Robert Eilertsen 2
1. juni Jon Kittilsen Elin Bjørnhaug Øyvind Sandvold 3
8. juni Stine Torgersen Preben Hagen Sturla Sandlie 4
15. juni Svein Hansen Elin Stømner Robert Eilertsen 5
22. juni Petter Corneliussen Elin Bjørnhaug Rune Sørlie 6
29. juni Trond Syversen Isa-Heid Sørensen Robert Eilertsen 7
6. juli Kjell Høydahl Tony Farinha Marianne Skurdal 8
3. august Helge Rivedal Jan Sørhus Øyvind Sandvold 9
10. august Jan Røisi Hanne Lund Kaldestad Rune Sørlie 10
17. august Trond Syversen Tony Farinha Catherine Granung 11
24. august Trond Syversen Jan Sørhus Knut Økseter 12
31. august Trond Syversen Eivind Gikling Rune Sørlie 13
7. september Kjell Høydahl Robert Eilertsen Per Sarvik 14
14. september Ådne Trygg Isa-Heid Sørensen Anett Trehjørningen 15
Mandagscup 2008 A B C Nr.
12. mai Helge Rivedal Morten Olstad Øyvind Sandvold 1
19. mai Helge Rivedal Jan Sørhus Dag Magnar Evje 2
26. mai Sten Arne Skulbru Jon Kittilsen Øyvind Sandvold 3
2. juni Anders Raaness Jon Kittilsen Dag Magnar Evje 4
9. juni Svenn-Ole Lund Isa-Heid Sørensen Øivind Eibak 5
16. juni Svenn-Ole Lund Hilde Gundersen Olav Bøyum 6
23. juni Trond Syversen Marit Bjørnstad Jon Ivar Oppegård 7
30. juni Helge Rivedal Inger Enstad Jens Kr. Tofteberg 8
7. juli Odd Hole Egil Sørset Catherine Granung 9
14. juli Svenn-Ole Lund Roger Treiborg Catherine Granung 10
4. august Helge Rivedal Marit Bjørnstad Øivind Eibak 11
11. august Jon Kittilsen Steinar Berg Per Sarvik 12
18. august Iver Sletten Morten Olstad Øyvind Sandvold 13
25. august Iver Sletten Inger Enstad Robert Eilertsen 14
1. september Dag Bastiansen Jan Sørhus Rune Sørlie 15
8. september Trond Syversen Elin Stømner Robert Eilertsen 16
15. september Iver Sletten Hanne Lund Kaldestad Marianne Skurdal 17
Mandagscup 2007 A B C Nr.
21. mai Arve Bjerke Isa-Heid Sørensen Catherine Granung 1
28. mai Kim Raaness Morten Olstad Oddbjørn Pedersen 2
4. juni Per Frode Haugen Jon Kittilsen Arild Kristiansen 3
18. juni Kjell Høydahl Finn Arne Johansen Bjørn Johansen 4
25. juni Per Frode Haugen Eivind Jacobsen Oddbjørn Pedersen 5
2. juli Helge Rivedal Steinar Berg Marius Engenes 6
6. august Helge Rivedal Steinar Berg Oddbjørn Pedersen 7
13. august Finn Raaness Morten Skårerverket Kennet Ekre 8
20. august Helge Rivedal Elin Bjørnhaug Kjell Granung 9
27. august Trond Syversen Roger Treiborg Øivind Eibak 10
3. september Helge Rivedal Eivind Gikling Harry Karlsen 11
10. september Per Frode Haugen Per Loge Angela Lund 12
17. september Petter Corneliussen Einar Hellevik Øyvind Sandvold 13
Mandagscup 2006 A B C Nr.
29. mai Tom Østvik Marit Bjørnstad Are Lysandtræ 1
5. juni Ådne Trygg Marit Bjørnstad Else Sætersdal 2
12. juni Trond Syversen Petter Corneliussen Else Sætersdal 3
19. juni Yngve Andersen Anders Lier Raaness Elin Stømner 4
26. juni Yngve Andersen Petter Corneliussen Roger Treiborg 5
3. juli Helge Rivedal Marit Bjørnstad Gerd Brustad 6
10. juli Geir Troøien Inger Enstad Else Sætersdal 7
24. juli Per Frode Haugen Finn Raaness 8
31. juli Helge Rivedal Eivind Jacobsen Kjell Granung 9
7. juli Trond Syversen Anders Lier Raaness Catherine Granung 10
14. juli Ådne Trygg Isa-Heid Sørensen Iver Sletten 11
21. juli Bjørn Krogseth Rune Langvad Iver Sletten 12
28. juli Ådne Trygg Trond Bjerke Gerd Brustad 13
4. september Yngve Andersen Leif Arild Haaland Angela Lund 14
11. september Helge Rivedal Isa-Heid Sørensen Lisbeth Dahl 15
18. september Kenneth Trehjørningen Roger Treiborg Harry Karlsen 16
Mandagscup 2005 A B C Nr.
23. mai Stine Torgersen Trond Bjerke Bjørn Kaldestad 1
30. mai Per Frode Haugen Finn Raaness Stina Karlsen 2
6. juni Helge Rivedal Rune Langvad Are Lysandtræ 3
13. juni Helge Rivedal Finn Raaness Jon Eigil Stave 4
20. juni Per Frode Haugen Yngve Andersen Kristiane Rivedal 5
27. juni Morten Trehjørningen Gro Røisi Stina Karlsen 6
4. juli Stine Torgersen Trond Bjerke Stina Karlsen 7
25. juli Per Frode Haugen Kjell Henriksen Kaia Means 8
1. august Bjørn Krogseth Trond Mathiesen Hanne Lund Kaldestad 9
8. august Odd Hole Yngve Andersen Hanne Lund Kaldestad 10
15. august Bjørn Krogseth Wilhelm Sætersdal Line Amundsen 11
22. august Morten Trehjørningen Trond Bjerke Hanne Lund Kaldestad 12
29. august Bjørn Krogseth Marit Bjørnstad Bjørn Skofteby 13
5. september Kjell Høydahl Rune Langvad Sølvi Ruud 14
12. september Ådne Trygg Vibeche Thorvaldsen Per-Arne Grime 15
19. september Helge Rivedal Rune Langvad Roger Treiborg 16