Turneringskomíteen

Det er turneringskomiteen som organiserer turneringer på Krokhol.

Det er medlemmene av turneringskomiteen som fungerer som turneringsledere. På innbydelsen til hver turnering vil det stå hvilke av de individuelle medlemmene som er ansvarlig for akkurat den turneringen. Forespørsler angående turneringen skal rettes til dem.

Den har også sin egen side.

Medlemmene av turneringskomiteen i 2017:

MedlemE-postMobil
Jens Kr. Toftebergtofteberg@getmail.no911 86 375
Ragnhild Lied Johansenragnhildlj@gmail.com456 13 557
Stine Torgersenstinetorgersen@hotmail.com900 21 709
Finn-Arne Johansenfajohans@gmail.com905 62 938
Per Frode Haugenfroh@hotmail.no920 38 721
Marit Bjørnstadmaja-bjo@online.no905 51 775
Knut Storm Hanssenknut.storm@hotmail.com90987621
Rita Åserita@duodesign.no97037009